Uitslagen van verenigingen worden geacht deze op de eigen website te vermelden,
dan kunnen de rijders daar kijken.
Wij zijn op geen enkele manier aansprakelijk voor het wel of niet plaatsen van uitslagen. Alle uitslagen die wij ontvangen van verenigingen plaatsen wij niet. Wij gaan er van uit dat de website v.d. vereniging zelf JUIST up-to-date is dus daar staat de uitslag. Wij plaatsen de uitslagen van NK's, EP's en EK's.
 

Autocross Masters
8-9 september 2018
-
KLIK HIER VOOR DE STAND van de Autocross Masters.
Alle uitslagen zijn altijd onder voorbehoud.
Koudum
.klasse 1
11. Equipe Claeys Claeys
12. Kevin Van De Sompele
13. Equipe Claeys Claeys
14. Kristel Schoenmakers
15. Stefan Caspers
16. Bryan Depuydt
17. Harm de Boer
18. Roy Maatje
19. Equipe van Uden Zanetti
10. Henri Wilbrink
11. Greg DeBruijn
12. Michael Strobbe
13. Leandro Coysman
14. Bert Vermiesch
15. Kaylee v Middendorp
00. Jean Yves Devogelaere (DNF)
EMPTY ROW
.klasse 2
11. Seppe Aerts
12. Dooitze vd Berg
13. Kevin Damen
14. Rob Van Puijenbroek
15. Kees de Jong
16. Andries Wilkens
17. Aalzen van der Bij
18. Hans Kemker
19. Mathias Van Looy
10. Gerben Molenaar
11. Tabe Stapert
12. Frank van Veen
13. Roy Maatje
00. Herwin Bonhof (DNF)
00. Willem Folkerts (DNF)
00. Dimitri DeVogelaere (DNF)
EMPTY ROW
.klasse 3
11. John Verberk
12. Cyriel Poen
13. Kees Damen
14. Sander Stevens
15. Herwin Bonhof
16. Tiede Melchers
17. Pieter Koeman
18. Equipe Santing Santing
19. Jan Busman
10. Hans Kemker
11. Patrick van de Brug
12. Johan Scholing
00. Tabe Stapert (DNF)
00. Aalzen van der Bij (DNF)
00. Equipe v Mourik Knecht (DNF)
EMPTY ROW
.klasse 4
11. Gijs Kovac
12. Lars van Kuringe
13. Mika Morien
14. Jorn Bartels
15. Mike Uenk
16. Jarno van de Krol
17. Dylan Gerrits
18. Tomas Bartels
19. Patrick Tjepkema
10. Job van Dommelen
11. Senne Staelens
12. Aron de Haan
13. Marijn Vos
14. Joery Poelarends
15. Jeffrey Bouwman
00. Equipe Hoegen (DNF)
EMPTY ROW
.klasse 5
11. Eelco Kruis
12. Ivo Galekop
13. Sander de Haan
14. Ruben Boeckx
15. Pedro Cokelaere
16. Nick Umans
17. Harm Essinge
18. Cees vd Goot
19. Didier D Hondt
10. Lieuwe Kampen
11. Sebastiaan Wolfers
12. Johnny Post
13. Richard Rozendal
14. Sjouke de Jong
00. Xavier Huysmans (DNF)
EMPTY ROW
.klasse 6
11. Remon v Rossum
12. Jelle Bogemans
13. Equipe van Rijt van Rijt
14. Daan Postma
15. Jessie Schoenmakers
16. Brandy Bindels
17. Bart de Groot
18. Aniek Ripperda
EMPTY ROW
.klasse 7
11. Michel Schoenmakers
12. Benjamin Vandergeeten
13. Tim Maas
14. Jiri Osinga
15. Marc van Wijlen
16. Roy Fitten
17. Niels Hurkmans
18. Wesley Welgraven
19. Nick Savat
10. Stef Krabbenborg
00. Equipe Tinholt Tinholt (DNF)
00. Wim Hagen (DNF)
00. Alex Rijkeboer (DNF)
00. Jari Kroon (DNF)
00. Danny Lauf (DNF)
EMPTY ROW
.klasse 8
11. Richard Huisman
12. Andre Vrieze
13. Sven Prinsen
14. Patrick Boessenkool
15. Rients Postma
16. Alex Rijkeboer
17. Erik Pijnenburg
18. Wesley Welgraven
19. Equipe Roerdink Kersten
10. Niels Hurkmans
11. Jiri Osinga
12. Roy Fitten
13. Mariska Verhees
14. Wilbert Janssen
00. Equipe Pepping van Drie (DNF)
EMPTY ROW
.klasse 9
11. Jacob Heeres
12. Mervin Klaassen
13. Sven Prinsen
14. Edwin Tolkamp
15. Stefan Gerrits
16. Rients Postma
17. Richard Huisman
18. Leonard vd Ven
19. Robin Huysmans
10. Frank de Bruin
11. Hedser Bruinsma
12. Peter Klaassen
13. Tobias Schulze
00. Andre Vrieze (DNF)
00. Modestus Kroon (DNF)
EMPTY ROW
.klasse 10
11. Mervin Klaassen
12. Edwin Tolkamp
13. Stefan Gerrits
14. Tim ten Dolle
15. Ive DeVisscher
16. Modestus Kroon
17. Bert Eggink
18. Tobias Schulze
19. Siebe Leeuw
10. Evert Bouwman
11. Maurice Huisman
00. Willem Snijder (DNF)
00. Leonard vd Ven (DNF)
00. Pieter Poelstra (DNF)
00. Hedser Bruinsma (DNF)
00. Hippe Diever (DNF)
EMPTY ROW
.klasse 11 (gastklasse)
11. Robert Melchers
12. Freerk Gijzen
13. Cris Feenstra
14. Piet Bosman
15. Tiemen Poorters
16. Wouter de Groot
17. Rein Zeinstra
18. Douwe Albada
19. Roelof Oenema
10. Atze Schaap
11. Monique de Boer
12. Cor Mous
13. Jordy de Vries
00. Frans vd Heide (DNF)
00. Hendrik Jaarsma (DNF)
00. Geert van der Berg (DNF)
EMPTY ROW
.SuperFinale
11. Mervin Klaassen
12. Stefan Gerrits
13. Erik Pijnenburg
14. Marc van Wijlen
15. Sander de Haan
16. Eelco Kruis
17. Harm Essinge
18. Tim Maas
19. Dooitze vd Berg
10. Roy Fitten
11. Bryan Depuydt
12. Herwin Bonhof
13. Tiede Melchers
00. Tim ten Dolle (DNF)
00. Richard Huisman (DNF)
00. Rients Postma (DNF)
00. Andries Wilkens (DNF)
00. Sander Stevens (DNF)
EMPTY ROW
 
 

Eurol-VEKA / NK
15 september 2018
-
stand van het Eurol/VEKA NK te vinden bij de SONAK/KNAF
Alle uitslagen zijn altijd onder voorbehoud.
Bunnik
JUNIOR klasse
11. Naam.
EMPTY ROW
DIVISIE V
11. Naam.
EMPTY ROW
TOERWAGEN klasse
11. Naam.
KEVER klasse
11. Naam.
EMPTY ROW
SPRINT 1600
11. Naam.
EMPTY ROW
SPRINT 2000
11. Naam.
EMPTY ROW
SUPER klasse
11. Naam.
 
 

FIA EK
15-16 september 2018
-28-29
St. Igny de Vers
TouringAutocross
11. Naam.
EMPTY ROW
Buggy1600
11. Naam.
SuperBuggy
11. Naam.
EMPTY ROW
JuniorBuggy
11. Naam.
 
 

FIA EK
22-23 september 2018
-28-29
Maggiora
TouringAutocross
11. Naam.
EMPTY ROW
Buggy1600
11. Naam.
SuperBuggy
11. Naam.
EMPTY ROW
JuniorBuggy
11. Naam.
 
UITSLAGEN 2018 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER
UITSLAGEN 2017 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER
UITSLAGEN 2016 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER
UITSLAGEN 2015 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER
UITSLAGEN 2014 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER
UITSLAGEN 2013 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER